wersja polska english version 

Lód

Lód

Sztuczny lód

Janiszewski
Oferujemy tworzenie efektów z użyciem sztucznego lodu na bazie pasty i żelu lodowego, silikonów, tworzyw sztucznych, związków chemicznych i żywic...

Oferujemy Państwu usługi tworzenia efektu lodu. Wykorzystujemy do tego celu pasty i żele lodowe, silikony, transparentne i mleczne tworzywa sztuczne, związki chemiczne i żywice – wszystko to w zależności od oczekiwanego przez Państwa efektu, kształtu produktu i jego właściwości.

Pasta lodowa – materiał wykorzystywany podczas tworzenia efektów mrozu na ciele człowieka czy sierści, rozpuszczalna w wodzie.

Żel lodowy – produkt do pokrywania dowolnych powierzchni warstwą sztucznego lodu, bardzo plastyczny, kawałki żelu w postaci stałej posiadają gęstość mniejszą niż gęstość wody – pływają po jej powierzchni.

Silikon – powstające z niego produkty mogą być transparentne lub mleczne w zależności od zastosowanych domieszek, są elastyczne.

Tworzywo sztuczne – wykorzystywane do produkcji elementów lekkich imitujących lód (również pływających), m.in. brył sztucznego lodu, kostek lodu, kruszonego lodu i sopli lodowych.

Związki chemiczne – do tworzenia dowolnych elementów ze sztucznego gorącego lodu.

Żywice - wykorzystywane do produkcji cięższych i większych gabarytowo elementów imitujących lód, m.in. bryły i tafle sztucznego lodu, kostki lodu, kruszony lód, sople lodu.

Lód

Janiszewski
Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie zaprojektować, wyprodukować i zamontować instalację umożliwiającą pokrycie danej powierzchni warstwą prawdziwego lodu...

Dzięki umiejętności wykorzystania właściwości substancji i związków chemicznych, projektowania instalacji i znajomości praw fizyki jesteśmy w stanie, również w dni o dodatniej temperaturze, wytworzyć na niemalże dowolnej powierzchni lodową powłokę.

Ze względu na specyfikę tej usługi konieczne jest każdorazowo indywidualne podejście do każdej wyceny czy zlecenia uwzględniające warunki terenowe, pogodowe jak i wielkość lodowej powierzchni.

W związku z powyższym prosimy o składanie zapytań za pomocą poniższego formularza kontaktowego celem ustalenia studium wykonalności zlecenia.

W treści prosimy o podanie, prócz danych kontaktowych, lokalizacji planowanego eventu, przybliżonego terminu i dokładnej wielkości powierzchni która ma zostać pokryta warstwą lodu.

Sztuczny grad

Janiszewski
To nowy produkt na rynku zimowych efektów specjalnych...

Nowy produkt na rynku, do tej pory niestosowany w dziedzinie zimowych efektów specjalnych.

Dzięki oryginalnemu składowi substancji i zastosowaniu mieszanych technik dystrybucji materiału możliwe jest uzyskanie bardzo realistycznego audiowizualnego efektu padajacego gradu.

Wosk

Janiszewski
Produkt ten idealnie nadaje się do tworzenia efektu zlodowaciałego śniegu pokrywającego ściany jaskiń czy iglo...

Stosowany przez nas wosk jest produktem wykorzystywanym do tworzenia efektu śniegowych powierzchni pokrytych wastwą białego lodu.

Produkt ten idealnie nadaje się do tworzenia zimowego efektu zlodowaciałego śniegu pokrywającego ściany jaskiń czy wnętrza iglo.

Stosując go w połączeniu z produktami wykańczającymi zewnętrzną powierzchnię jesteśmy w stanie uzyskać efekt grubej warstwy szronu.
W tym celu stosujemy:

  • puder śniegowy [link: sztuczny puch śniegowy],
  • sztuczny śnieg plastic
  • sztuczny śnieg w sprayu

Połączenie wosku i jednego z powyższych produktów śniegowych daje możliwość uzyskania nieprawdopodobnego, wręcz okołobiegunowego efektu.

News:

Muzeum Motoryzacji Topacz

Lada dzień spotkanie i dyskusja dotycząca nowych elementów dekoracyjno-scenograficznych dla naszego Klienta ...

Subwencja PFR 2.0

Rzutem na taśmę udało się nam podpisać umowę na subwencję naszej działalności ...

Śnieg do serialu TVP

W kwietniu wracamy na plan serialu Dom pod Dwoma Orłami - tym ...

Dom pod Dwoma Orłami

W grudniu 2019 rozpoczynamy budowę basen do serialu Dom pod Dwoma Orłami...

© 2012 janiszewski.net.pl   Wszelkie prawa zastrzezone. Jakiekolwiek wykorzystanie materialów tylko za wyrazna zgoda redakcji portalu.  Powered by CMS ESI.