wersja polska english version 

Szron

Szron

Wosk

Janiszewski
Produkt ten idealnie nadaje się do tworzenia efektu zlodowaciałego śniegu pokrywającego ściany jaskiń czy iglo...

Stosowany przez nas wosk jest produktem wykorzystywanym do tworzenia efektu śniegowych powierzchni pokrytych wastwą białego lodu.

Produkt ten idealnie nadaje się do tworzenia zimowego efektu zlodowaciałego śniegu pokrywającego ściany jaskiń czy wnętrza iglo.

Stosując go w połączeniu z produktami wykańczającymi zewnętrzną powierzchnię jesteśmy w stanie uzyskać efekt grubej warstwy szronu.
W tym celu stosujemy:

 • puder śniegowy [link: sztuczny puch śniegowy],
 • sztuczny śnieg plastic
 • sztuczny śnieg w sprayu

Połączenie wosku i jednego z powyższych produktów śniegowych daje możliwość uzyskania nieprawdopodobnego, wręcz okołobiegunowego efektu.

Sztuczny szron spray

Janiszewski
Do tworzenia efektu szronu stosujemy produkty ogólnodostępne na rynku...

Do tworzenia efektu szronu stosujemy ogólnodostępne na rynku produkty pamiętajac jednak o profesjonalnym podejściu do sposobu ich nanoszenia na dekorowaną powierzchnię, bez czego uzyskanie oczekiwanego efektu jest niemożliwe.

Sztuczny śnieg sodowy

Janiszewski
Śnieg sodowy to najtańsza na rynku wersja skrzypiącego śniegu leżącego, szron sodowy nakładamy na szybę za pomocą gąbki lub waty...

Śnieg sodowy, odpowiednio przygotowany, jest biodegradowalnym produktem doskonale imitującym śnieg skrzący (skrzypiący). 

Szron sodowy podobnie jak i śnieg powstaje w wyniku egzotermicznej reakcji chemicznej, nakładany na szybę za pomocą gąbki lub waty, ze względu na zapach zaleca się jego stosowanie od zewnętrznej strony szyb. Zmywa się ciepłą wodą, nie ma konieczności domywania szyb z jego pozostałości.

Sztuczny śnieg papierowy

Janiszewski
W ofercie dwa rodzaje śniegu celulozowego w trzech wersjach wielkości włókien i pięciu odmianach kolorystycznych...

Używany przez nas sztuczny śnieg papierowy (śnieg celulozowy, celuloza) dzieli się na dwie zasadnicze grupy w zależności od miejsca jego planowanego wykorzystania:

 • niepalny (do dekoracji wewnątrz obiektów, np. sceny teatralne, witryny sklepowe, studio)
 • ekologiczny (stosowany głównie na zewnątrz, nie zawiera szkodliwych dla środowiska związków chemicznych)

Powyższe produkty są wodoodporne i stabilne podczas pracy nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych (deszcz, śnieg czy wiatr).

Sztuczny śnieg celulozowy występuje w następujących odmianach kolorystycznych:

 • arktyczny biały
 • biały
 • żółto-biały
 • szary
 • czarny
 • na specjalne zamówienie istnieje możliwość jego zabarwienia na dowolny kolor

Sztuczny śnieg papierowy wykorzystywany jest przez nas do tworzenia efektów śniegu leżącego, śniegu padającego a nawet efektu szronu w zależności od wielkości użytych włókien celulozy. Naszym Klientom oferujemy sztuczny śnieg celulozowy o średnicy włókien w zakresie od 2 do 9 mm (drobny, standard, średni).

Sztuczny puch śniegowy

Janiszewski
Puch śniegowy jest niezwykle lekką i drobnoziarnistą substancją wykorzystywaną do tworzenia efektu śniegu leżącego...

Puch śniegowy jest niezwykle lekką i drobnoziarnistą substancją mineralną wykorzystywaną do tworzenia efektu śniegu leżącego podatnego nawet na delikatne ruchy powietrza oraz do uzyskania efektu szronu.

Produkt ten występuje tylko w kolorze białym, jest substancją neutralną dla środowiska, ulega biodegradacji.

Sztuczny śnieg spray

Janiszewski
Sztuczny śnieg w sprayu występuje jako śnieg dekoracyjny leżący i śnieg padający na bazie piany...

Śnieg w sprayu występuje w dwóch odmianach - leżącej dekoracyjnej oraz padającej.

Sztuczny śnieg leżący, z racji na swoją konsystencję, szybkość nakładania na dekorowaną powierzchnię i końcowy wygląd znalazł szerokie zastosowanie w dziedzinie tworzenia efektów specjalnych.

Wykorzystywany jest do szybkiego maskowania niedociągnięć na planie zimowym, świetnie imituje szron/mróz oraz sam w sobie służy do dekorowania niewielkich powierzchni które mają sprawiać wrażenie pokrytych drobnym śniegiem.

Nasze firmowe samochody  zawsze są zaopatrzone przynajmniej w jego kilka opakowań...

Sztuczny śnieg padający w sprayu to produkt na bazie piany. Jednak od zwykłej piany używanej do tworzenia efektu śniegu padającego czy leżącego różni go sposób dystrubucji i trwałość.

Spray nie wymaga dodatkowych urządzeń czy zasilania ze źródła energii elektrycznej - dobieramy dyszę i sypiemy. Niestety jego zasięg jest mocno ograniczony. Trwałość tego produktu jest niemalże znikoma, od momentu rozpylenia sztuczny śnieg padający w sprayu utrzymuje się nie dłużej jak 10 minut.

Zasadniczą zaletą jest to że nie pozostawia on śladów na garderobie aktorów czy statystów co ma związek z jego składem chemicznym.

O ile samodzielne tworzenie efektu śniegu padającego jest sprawą prostą tak koniecznym do spełnienia w tej kwestii warunkiem jest dobór sprayu odpowiedniej firmy, niestety większość oferowanych produktów na naszym rynku nie nadaje się do profesjonalnego użytku.

News:

Muzeum Motoryzacji Topacz

Lada dzień spotkanie i dyskusja dotycząca nowych elementów dekoracyjno-scenograficznych dla naszego Klienta ...

Subwencja PFR 2.0

Rzutem na taśmę udało się nam podpisać umowę na subwencję naszej działalności ...

Śnieg do serialu TVP

W kwietniu wracamy na plan serialu Dom pod Dwoma Orłami - tym ...

Dom pod Dwoma Orłami

W grudniu 2019 rozpoczynamy budowę basen do serialu Dom pod Dwoma Orłami...

© 2012 janiszewski.net.pl   Wszelkie prawa zastrzezone. Jakiekolwiek wykorzystanie materialów tylko za wyrazna zgoda redakcji portalu.  Powered by CMS ESI.