wersja polska english version 

Scenografia eventowa

Scenografia eventowa

Scenografia eventowa stanowi ofertę skierowaną w szczególności do agencji eventowych czy PR-owych świadczących kompleksowe usługi organizacji eventów, wydarzeń artystycznych i imprez firmowych.

Naszym Klientom proponujemy tworzenie kompleksowych rozwiązań zagospodarowania przestrzeni. Stawiamy na kreatywność pomysłów i indywidualne dopasowanie koncepcji do możliwości przestrzennych, finansowych a przede wszystkim oczekiwań naszych Zleceniodawców.

Chcąc sprostać Państwa wymaganiom nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do prostych, sztampowych prac bo wiemy jak ważny jest końcowy efekt - nasza kreatywność nie zna granic. Staramy się w maksymalnym stopniu dbać o otaczające nas środowisko - z wielką chęcią pracujemy na papierze pochodzącym z recyklingu, tworzywach sztucznych nadających się do ponownej regranulacji lub, najzwyczajniej, wykorzystując zasoby naturalne jak woda czy powietrze. Nie stronimy również od powszechnie stosowanych w tej branży płyt z tworzyw sztucznych, bannerów winylowych lub efektowych instalacji oświetlenia. Uwielbiamy łączyć ze sobą materiały, kolory i technologie celem uzyskiwania niezwykłych i niespotykanych dotychczas w tej dziedzinie form.

Doradzamy, projektujemy i zajmujemy się kompleksową realizacją prac montażowych a najlepszym potwierdzeniem naszej sprawności i perfekcji jest stale poszerzające się grono Klientów.

News:

Muzeum Motoryzacji Topacz

Lada dzień spotkanie i dyskusja dotycząca nowych elementów dekoracyjno-scenograficznych dla naszego Klienta ...

Subwencja PFR 2.0

Rzutem na taśmę udało się nam podpisać umowę na subwencję naszej działalności ...

Śnieg do serialu TVP

W kwietniu wracamy na plan serialu Dom pod Dwoma Orłami - tym ...

Dom pod Dwoma Orłami

W grudniu 2019 rozpoczynamy budowę basen do serialu Dom pod Dwoma Orłami...

© 2012 janiszewski.net.pl   Wszelkie prawa zastrzezone. Jakiekolwiek wykorzystanie materialów tylko za wyrazna zgoda redakcji portalu.  Powered by CMS ESI.