wersja polska english version 

Makiety i modele

Makiety i modele

Prace wykonujemy przy użyciu żywic epoksydowych, poliestrowych i poliuretanowych, papieru i tektury, drewna i materiałów drewnopochodnych, metali żelaznych i nieżelaznych,  spienionego i ekstrudowanego polistyrenu, wosku, plastycznych mas modelarskich i dowolnych innych materiałów nadających się do obróbki.

Wyroby tworzymy na bazie projektów własnych lub powierzonych przez Klienta.

Nasze wyroby pokrywamy wysokiej jakości farbami odpowiednimi dla ich miejsca i sposobu ekspozycji oraz rodzaju malowanej powierzchni - natryskowo lub ręcznie.

Współpracujemy z pasjonatami historycznych pojazdów mechanicznych, dzięki ich wsparciu jesteśmy w stanie tworzyć również "żywe" modele mechaniczne. Znajomość dostępnych na rynku elastycznych materiałów modelarskich czy tekstylnych pozwala nam na tworzenie modeli zwierząt i ludzi, również w wersjach ożywionych...

W realizowanych pracach nie uznajemy ograniczeń, zawsze staramy się sprostać wymaganiom stawianym przez Klienta bo wiemy jak ważne jest płynne przejście od koncepcji do końcowego produktu.

News:

Muzeum Motoryzacji Topacz

Lada dzień spotkanie i dyskusja dotycząca nowych elementów dekoracyjno-scenograficznych dla naszego Klienta ...

Subwencja PFR 2.0

Rzutem na taśmę udało się nam podpisać umowę na subwencję naszej działalności ...

Śnieg do serialu TVP

W kwietniu wracamy na plan serialu Dom pod Dwoma Orłami - tym ...

Dom pod Dwoma Orłami

W grudniu 2019 rozpoczynamy budowę basen do serialu Dom pod Dwoma Orłami...

© 2012 janiszewski.net.pl   Wszelkie prawa zastrzezone. Jakiekolwiek wykorzystanie materialów tylko za wyrazna zgoda redakcji portalu.  Powered by CMS ESI.