wersja polska english version 

Oferta

Oferta firmy Janiszewski Sp. z o.o.

Efekty specjalne

Janiszewski
Zajmujemy się tworzeniem niekomputerowych efektów specjalnych. Oferta obejmuje efekty atmosferyczne, efekty z użyciem wody, sztuczną wodę, ciecze nienewtonowskie, sztuczne szkło, sztuczne materiały budowlane, pianę, bańki, pajęczyny...

Zajmujemy się tworzeniem niekomputerowych efektów specjalnych.

Dla naszych Klientów, na specjalne zamówienie, tworzymy również produkty pozwalające uzyskać porządane efekty specjalne na planie w studio czy na otwartym terenie.

Pragniemy Państwa poinformować, iż współpraca z nami to bezpieczeństwo i pewność wywiązania się z realizacji zleconych prac - posiadamy polisę ubezpieczeniową OC prowadzonej działalności.

Zimowe efekty specjalne

Janiszewski
Jako jedyna firma w Polsce oferujemy, prócz świadczenia usług, linię własnych produktów do tworzenia zimowych efektów specjalnych...

Dział zimowych efektów specjalnych stanowi jedną z głównych gałęzi działalności firmy.
W tym zakresie testujemy nowe materiały, urządzenia i technologie zarówno do dekorowania jak i sprzątania sztucznego śniegu.
Nasze badania umożliwiają nam tworzenie produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Stworzona przez nas oferta nie opiera się tylko i wyłącznie na świadczeniu usług z zakresu zimowych efektów specjalnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Kontrahentów, jako jedyna firma z Polsce, oferujemy linię własnych produktów imitujących śnieg i lód.
Stosunek ich jakości do ceny stanowi na dzień dzisiejszy najlepszą jak i najtańszą ofertę na polskim rynku.
Na życzenie Klienta oferujemy ponadto możliwość wykonania usług przy użyciu materiału innych producentów.

W zależności od życzeń operatora, scenografa czy reżysera, wielkości planu, lokalizacji obiektu a nawet rodzaju podłoża na którym uzyskany ma być efekt używamy różnych produktów lub też połączeń kilku produktów dla optymalnego rezultatu.

Linia własnych produktów sztucznego śniegu i sztucznego lodu została stworzona z myślą o bezpieczeństwie środowiska naturlanego oraz osób pracujących z tymi materiałami.

Pragniemy Państwa poinformować, iż współpraca z nami to bezpieczeństwo i pewność wywiązania się z realizacji zleconych prac - posiadamy polisę ubezpieczeniową OC prowadzonej działalności.

Scenografia

Janiszewski
Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu tworzenia scenografii do filmów, reklam, programów telewizyjnych, przedstawień teatralnych, sesji fotograficznych i eventów...

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu tworzenia scenografii do filmów, reklam, programów telewizyjnych, przedstawień teatralnych, sesji fotograficznych i eventów. Chcąc sprostać Państwa wymaganiom, podczas realizowanych zleceń nie rzadko współpracujemy z wrocławskimi rekwizytorami i scenografami.

Naszym Klientom umożliwiamy uzyskanie dostępu do bogatych zbiorów elementów wystroju wnętrz czy rekwizytów do tworzenia scenografii nawiązujących do czasów I i II Wojny Światowej oraz czasów PRL.

Scenografie współczesne tworzymy dzięki uprzejmości firm i salonów meblowych, salonów wystroju wnętrz i akcesoriów użytkowych. Realizujemy nawet najbardziej wyszukane pomysły. Pożądane a niemożliwe do zdobycia przedmioty na specjalne zamówienie wykonujemy w naszej pracowni w całości lub tworzymy ich wizualne repliki. 

Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy do projektu przez pomoc w doborze elementów scenografii a kończąc na ich transporcie pod wskazany adres.

Budowa dekoracji

Janiszewski
Oferujemy budowę dekoracji do filmów, reklam, programów telewizyjnych, przedstawień teatralnych, sesji fotograficznych i eventów...

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu budowy dekoracji do filmów, reklam, programów telewizyjnych, przedstawień teatralnych, sesji fotograficznych, eventów oraz dekoracji będących elementami wystroju wnętrz lokali i obiektów użytkowych (sklepy, restauracje, pasaże handlowe, inne).

Prace wykonujemy w oparciu o niemalże wszystkie dostępne na rynku materiały budowlane i dekoracyjne. Oferowane przez nas dekoracje spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa a ich wykonanie poprzedzone jest projektem i obliczeniami w przypadku złożonych konstrukcji budowlanych.

Zakres świadczonych usług:

 • malarstwo i patynowanie
 • ślusarstwo
 • metaloplastyka metali żelaznych i nieżelaznych
 • usługi sztukatorskie
 • usługi stolarskie
 • odlewy z żywic (poliestrowe, epoksydowe, poliuretanowe)
 • tapicerowanie
 • suche zabudowy (gips-karton, drewnopochodne)
 • zabudowy ze szkła i tworzyw sztucznych
 • instalatorstwo elektryczne
 • prace ogólnobudowlane
 • usługi montażowe
 • wizualizacje graficzne

Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu prac zarówno w studio jak i plenerze. Dysponujemy zapleczem technicznym pozwalającym na wykonanie dekoracji począwszy od tych najprostszych aż po skomplikowane o dużym stopniu trudności bez względu na miejsce i wymagany termin ich realizacji. Budujemy dekoracje małe, w których istotny jest nawet najmniejszy detal i wielkogabarytowe w przypadku których najistotniejszą rolę odgrywa logistyka transportu i sprawny montaż w miejscu przeznaczenia.

Pragniemy Państwa poinformować, iż współpraca z nami to bezpieczeństwo i pewność wywiązania się z realizacji zleconych prac. Firma Janiszewski posiada polisę ubezpieczeniową OC prowadzonej działalności.

Wystawy muzealne

Janiszewski
Realizacja wystaw muzealnych to kolejny dział oferty firmy...

Realizacja wystaw, zarówno stałych jak i czasowych, oraz tworzenie elementów czy rekonstrukcja eksponatów stanowi kolejny dział oferty firmy.

Naszym Klientom oferujemy budowę dioram, szycie strojów, rekonstruowanie istniejących eksponatów, wykonawstwo nietypowych gablot wystawienniczych, montaż i demontaż elementów wystaw, ich oświetlenie czy transport.

Z uwagi na specyfikę prac w obiektach muzealnych nasz zespół jest odpowiednio szkolony i nadzorowany przez specjalnie oddelegowaną do tego osobę.

Pragniemy Państwa poinformować, iż współpraca z nami to bezpieczeństwo i pewność wywiązania się z realizacji zleconych prac.

Firma Janiszewski posiada polisę ubezpieczeniową OC prowadzonej działalności.

Makiety i modele

Janiszewski
Prace wykonujemy przy użyciu wszelkich dostępnych na rynku materiałów nadających się do obróbki...

Prace wykonujemy przy użyciu żywic epoksydowych, poliestrowych i poliuretanowych, papieru i tektury, drewna i materiałów drewnopochodnych, metali żelaznych i nieżelaznych,  spienionego i ekstrudowanego polistyrenu, wosku, plastycznych mas modelarskich i dowolnych innych materiałów nadających się do obróbki.

Wyroby tworzymy na bazie projektów własnych lub powierzonych przez Klienta.

Nasze wyroby pokrywamy wysokiej jakości farbami odpowiednimi dla ich miejsca i sposobu ekspozycji oraz rodzaju malowanej powierzchni - natryskowo lub ręcznie.

Współpracujemy z pasjonatami historycznych pojazdów mechanicznych, dzięki ich wsparciu jesteśmy w stanie tworzyć również "żywe" modele mechaniczne. Znajomość dostępnych na rynku elastycznych materiałów modelarskich czy tekstylnych pozwala nam na tworzenie modeli zwierząt i ludzi, również w wersjach ożywionych...

W realizowanych pracach nie uznajemy ograniczeń, zawsze staramy się sprostać wymaganiom stawianym przez Klienta bo wiemy jak ważne jest płynne przejście od koncepcji do końcowego produktu.

Stoiska wystawiennicze

Tworząc stoiska wystawiennicze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów...

Bazując na zdobytym doświadczeniu podczas prac prowadzonych na planie filmowym oraz znajomości przekroju materiałów budowlanych dostępnych na rynku i technologii łączenia ich ze sobą wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Oferujemy Państwu realizację artystycznych zabudów najwyższej jakości. Realizowane przez naszą firmę stoiska i pawilony wykonywane są kompleksowo według projektów dostarczonych przez Klienta lub według naszych autorskich koncepcji. W tym zakresie oferujemy realizację instalacji technicznych (sanitarne, elektryczne) i multimedialnych oraz lekkie mobilne zabudowy wykonane z papierowych płyt "plaster miodu", płyt warstwowych "sandwich", płyt z polistyrenu ekstrudowanego, materiałów drewnopochodnych, ścian panelowych i innych.

Wykończenia zabudów realizowane są zgodnie z życzeniem Klienta, bazując na szerokiej gamie produktów wykończeniowo-dekoracyjnych. Wykorzystujemy do tego celów materiały począwszy od drewna, ceramiki i suchych tynków przez tworzywa sztuczne, metalowe okładziny ścienne kończąc na najnowszej generacji podłogach panelowych szybkiego montażu. Wszystko uzależnione jest od oczekiwanego przez Klienta efektu końcowego.

Pragniemy Państwa poinformować, iż współpraca z nami to bezpieczeństwo i pewność wywiązania się z realizacji zleconych prac. Firma Janiszewski posiada polisę ubezpieczeniową OC prowadzonej działalności.

Nietypowe meble

Janiszewski
Zajmujemy się produkcją nietypowych, niskoseryjnych i jedno-egzemplarzowych mebli...

Oferujemy Państwu produkcję różnego rodzaju nietypowych mebli, począwszy od biurowych przez wystawiennicze na meblach do Państwa mieszkania kończąc.

Na życzenie tworzymy meble, które moga być w całości lub częściowo wykonane z metalu, szkła, żywicy, kamienia, betonu, drewna czy też materiałów dających jedynie efekt wspomnianych materiałów ale posiadających właściwosci dostosowane do Państwa oczekiwań.

Z racji na niskoskalowość produkcji każdy projekt jest bardzo szczegółowo analizowany, staramy się podpowiadać i doradzać Klientowi tak by zoptymalizować stosunek jakości do ceny konkretnego wyrobu.

Rekonstrukcja rekwizytów

Janiszewski
Zajmujemy się rekonstrukcją rekwizytów...

Zajmujemy się rekonstrukcją rekwizytów zarówno historycznych jak i współczesnych.

Oferujemy tworzenie mokapów rekwizytów oraz ich "żywych" replik.

Prace wykonujemy przy użyciu różnego rodzaju materiałów, m.in. drewna, metalu, tworzyw sztucznych, papieru, szkła, tekstyliów, kamienia, innych.

News:

Film The Captain

Zdjęcia do filmu Roberta Schwentke i nasza praca zakończone. Czekamy na premierę ...

Koga już w Toruniu!

Drewniany model już udostępniony dla zwiedzających. Muzeum zapowiada świetną zabawę wszystkim odwiedzającym... ...

Repliki narzędzi

O 121 sztuk replik historycznych narzędzi górniczych swoje zbiory wzbogaciło Muzeum Górnictwa ...

© 2012 janiszewski.net.pl   Wszelkie prawa zastrzezone. Jakiekolwiek wykorzystanie materialów tylko za wyrazna zgoda redakcji portalu.  Powered by CMS ESI.