wersja polska english version 

Stoiska wystawiennicze

Stoiska wystawiennicze

Bazując na zdobytym doświadczeniu podczas prac prowadzonych na planie filmowym oraz znajomości przekroju materiałów budowlanych dostępnych na rynku i technologii łączenia ich ze sobą wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Oferujemy Państwu realizację artystycznych zabudów najwyższej jakości. Realizowane przez naszą firmę stoiska i pawilony wykonywane są kompleksowo według projektów dostarczonych przez Klienta lub według naszych autorskich koncepcji. W tym zakresie oferujemy realizację instalacji technicznych (sanitarne, elektryczne) i multimedialnych oraz lekkie mobilne zabudowy wykonane z papierowych płyt "plaster miodu", płyt warstwowych "sandwich", płyt z polistyrenu ekstrudowanego, materiałów drewnopochodnych, ścian panelowych i innych.

Wykończenia zabudów realizowane są zgodnie z życzeniem Klienta, bazując na szerokiej gamie produktów wykończeniowo-dekoracyjnych. Wykorzystujemy do tego celów materiały począwszy od drewna, ceramiki i suchych tynków przez tworzywa sztuczne, metalowe okładziny ścienne kończąc na najnowszej generacji podłogach panelowych szybkiego montażu. Wszystko uzależnione jest od oczekiwanego przez Klienta efektu końcowego.

Pragniemy Państwa poinformować, iż współpraca z nami to bezpieczeństwo i pewność wywiązania się z realizacji zleconych prac. Firma Janiszewski posiada polisę ubezpieczeniową OC prowadzonej działalności.

News:

Muzeum Motoryzacji Topacz

Lada dzień spotkanie i dyskusja dotycząca nowych elementów dekoracyjno-scenograficznych dla naszego Klienta ...

Subwencja PFR 2.0

Rzutem na taśmę udało się nam podpisać umowę na subwencję naszej działalności ...

Śnieg do serialu TVP

W kwietniu wracamy na plan serialu Dom pod Dwoma Orłami - tym ...

Dom pod Dwoma Orłami

W grudniu 2019 rozpoczynamy budowę basen do serialu Dom pod Dwoma Orłami...

© 2012 janiszewski.net.pl   Wszelkie prawa zastrzezone. Jakiekolwiek wykorzystanie materialów tylko za wyrazna zgoda redakcji portalu.  Powered by CMS ESI.