wersja polska english version 

Scenografia

Scenografia

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu tworzenia scenografii do filmów, reklam, programów telewizyjnych, przedstawień teatralnych, sesji fotograficznych i eventów. Chcąc sprostać Państwa wymaganiom, podczas realizowanych zleceń nie rzadko współpracujemy z wrocławskimi rekwizytorami i scenografami.

Naszym Klientom umożliwiamy uzyskanie dostępu do bogatych zbiorów elementów wystroju wnętrz czy rekwizytów do tworzenia scenografii nawiązujących do czasów I i II Wojny Światowej oraz czasów PRL.

Scenografie współczesne tworzymy dzięki uprzejmości firm i salonów meblowych, salonów wystroju wnętrz i akcesoriów użytkowych. Realizujemy nawet najbardziej wyszukane pomysły. Pożądane a niemożliwe do zdobycia przedmioty na specjalne zamówienie wykonujemy w naszej pracowni w całości lub tworzymy ich wizualne repliki. 

Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy do projektu przez pomoc w doborze elementów scenografii a kończąc na ich transporcie pod wskazany adres.

Scenografia eventowa

Janiszewski
Scenografia eventowa stanowi ofertę skierowaną w szczególności do agencji eventowych czy PR-owych świadczących kompleksowe usługi organizacji eventów...

Scenografia eventowa stanowi ofertę skierowaną w szczególności do agencji eventowych czy PR-owych świadczących kompleksowe usługi organizacji eventów, wydarzeń artystycznych i imprez firmowych.

Naszym Klientom proponujemy tworzenie kompleksowych rozwiązań zagospodarowania przestrzeni. Stawiamy na kreatywność pomysłów i indywidualne dopasowanie koncepcji do możliwości przestrzennych, finansowych a przede wszystkim oczekiwań naszych Zleceniodawców.

Chcąc sprostać Państwa wymaganiom nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do prostych, sztampowych prac bo wiemy jak ważny jest końcowy efekt - nasza kreatywność nie zna granic. Staramy się w maksymalnym stopniu dbać o otaczające nas środowisko - z wielką chęcią pracujemy na papierze pochodzącym z recyklingu, tworzywach sztucznych nadających się do ponownej regranulacji lub, najzwyczajniej, wykorzystując zasoby naturalne jak woda czy powietrze. Nie stronimy również od powszechnie stosowanych w tej branży płyt z tworzyw sztucznych, bannerów winylowych lub efektowych instalacji oświetlenia. Uwielbiamy łączyć ze sobą materiały, kolory i technologie celem uzyskiwania niezwykłych i niespotykanych dotychczas w tej dziedzinie form.

Doradzamy, projektujemy i zajmujemy się kompleksową realizacją prac montażowych a najlepszym potwierdzeniem naszej sprawności i perfekcji jest stale poszerzające się grono Klientów.

Scenografia do filmu, reklamy, teatru i telewizji

Janiszewski
Budowa scenografii ma na celu przedstawienie plastycznej wizji tworzonego dzieła w postaci filmu, reklamy, przedstawienia teatralnego czy operowego, programu telewizyjnego...

Scenografia filmowa, reklamowa, teatralna czy telewizyjna realizowana jest zwykle według uprzednio przygotowanej przez zlecającego koncepcji. Budowa scenografii w tym wypadku ma na celu przedstawienie plastycznej wizji tworzonego przez producentów dzieła co w znacznym stopniu ogranicza zakres pracy naszej firmy.

Tutaj "chowamy w kieszeń" naszą fantazję i kreatywność a skupiamy się na wykonaniu konkretnych, z góry narzuconych prac. Zakres używanych materiałów zawęża się również zwykle do kilku - w przypadku budowy scenografii filmowej z okresu II Wojny Światowej używamy drewna, zapraw, farb czy sztukaterii na bazie styropianu. Produkcja scenografii do reklam, teatru czy opery zamyka się zazwyczaj również w określonych ramach czasowych, które narzucają użycie konkretnych materiałów i technik ich nakładania/montażu. 

Przy takich zleceniach skupiamy się na precyzji wykonania poszczególnych elementów. 

Większe możliwości daje praca dla telewizji, to zwykle współczesne programy, w których scenografia realizowana jest według konkretnego projektu, koncepcji jednakże umożliwia ona zazwyczaj zastosowanie jednego z kilku alternatywnych materiałów pozwalających uzyskać konkretny, wymagany przez Klienta efekt. Tutaj, prócz samych prac montażowych, oferujemy doradztwo które zwykle pozwala na przynajmniej częściowe ograniczenie kosztów całej produkcji.

News:

Muzeum Motoryzacji Topacz

Lada dzień spotkanie i dyskusja dotycząca nowych elementów dekoracyjno-scenograficznych dla naszego Klienta ...

Subwencja PFR 2.0

Rzutem na taśmę udało się nam podpisać umowę na subwencję naszej działalności ...

Śnieg do serialu TVP

W kwietniu wracamy na plan serialu Dom pod Dwoma Orłami - tym ...

Dom pod Dwoma Orłami

W grudniu 2019 rozpoczynamy budowę basen do serialu Dom pod Dwoma Orłami...

© 2012 janiszewski.net.pl   Wszelkie prawa zastrzezone. Jakiekolwiek wykorzystanie materialów tylko za wyrazna zgoda redakcji portalu.  Powered by CMS ESI.