wersja polska english version 

Sztuczny lód

Sztuczny lód

Oferujemy Państwu usługi tworzenia efektu lodu. Wykorzystujemy do tego celu pasty i żele lodowe, silikony, transparentne i mleczne tworzywa sztuczne, związki chemiczne i żywice – wszystko to w zależności od oczekiwanego przez Państwa efektu, kształtu produktu i jego właściwości.

Pasta lodowa – materiał wykorzystywany podczas tworzenia efektów mrozu na ciele człowieka czy sierści, rozpuszczalna w wodzie.

Żel lodowy – produkt do pokrywania dowolnych powierzchni warstwą sztucznego lodu, bardzo plastyczny, kawałki żelu w postaci stałej posiadają gęstość mniejszą niż gęstość wody – pływają po jej powierzchni.

Silikon – powstające z niego produkty mogą być transparentne lub mleczne w zależności od zastosowanych domieszek, są elastyczne.

Tworzywo sztuczne – wykorzystywane do produkcji elementów lekkich imitujących lód (również pływających), m.in. brył sztucznego lodu, kostek lodu, kruszonego lodu i sopli lodowych.

Związki chemiczne – do tworzenia dowolnych elementów ze sztucznego gorącego lodu.

Żywice - wykorzystywane do produkcji cięższych i większych gabarytowo elementów imitujących lód, m.in. bryły i tafle sztucznego lodu, kostki lodu, kruszony lód, sople lodu.

© 2012 janiszewski.net.pl   Wszelkie prawa zastrzezone. Jakiekolwiek wykorzystanie materialów tylko za wyrazna zgoda redakcji portalu.  Powered by CMS ESI.